• Nowy Samorząd Uczniowski.

• 20 września w naszej szkole odbyły się wybory do Samorządu Szkolnego.W głosowaniu brali udział uczniowie klas IV-VII. Razem zdecydowaliśmy, że członkami Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2023/24 będą: Sara Krynicka, Dominik Sobstel, Zuzanna Perekietka, Maria Bednarz,Weronika Jastrzębska, Wiktoria Gmyz, Adam Kubiak, Michał Kubiak, Rafał Gmyz, Gabriel Foremny, Dawid Figórek i Michał Janiak. Przewodniczącym SU został Rafał Gmyz, a jego zastępcą Dawid Figórek. Serdecznie gratulujemy i życzymy owocnej pracy !

• Kasztanobranie 2023.

• Drodzy Uczniowie!

Zachęcamy Was do wzięcia udziału w jesiennej zbióre kasztanów. Bierzcie więc worki i ruszajcie na wielkie KASZTANOBRANIE. Akcja trwa od 25 września do 27 października 2023 r.
            Prosimy aby kasztany były suche i zdrowe (bez pleśni). Zważone kasztany przynosimy pod kotłownię przy sali gimnastycznej.
            Na klasę, która uzbiera największą ilość kasztanów, czeka nagroda!

• Konkurs fotograficzny: „Piękno detalu, perły architektoniczne”

• Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty Katarzyny Koszewskiej „Piękno detalu, perły architektoniczne”. Dedykujemy go uczniom klas 4-8 szkół podstawowych. Czekamy na Wasze prace!​​​​​ do 5 października

Zadaniem uczniów będzie przedstawienie najciekawszych według nich niezwykłych detali architektonicznych województwa zachodniopomorskiego, które udało im się uchwycić wiosną, latem, jesienią lub zimą, np.: fryzów, kapiteli, balustrad, gzymsów, kolumn, głowic, arkad, rzeźb, płaskorzeźb, fasad, witraży, kasetonów, werand, attyk, portyków, tympanonów, loggii, belkowań, kopuł, balkonów czy krenelaży.

Wykonane zdjęcia należy przesłać na adres mailowyagnieszka.letowska@spnawodna.pl do dnia 5 października 2023 roku.

Nagrodzone zdjęcia zostaną wydane w formie kalendarza Kuratorium Oświaty w Szczecinie na rok 2024.

• WYNIKI KONKURSU „Pracownia Kompetencji Cyfrowych” .

• Nasza szkoła wygrała w ogólnopolskim konkursie na mobilną pracownię komputerową!

W czerwcu uczniowie klas 1-6 wraz z nauczycielem Agnieszką Bekierską wzięli udział w konkursie "Pracownia Kompetencji Cyfrowych" organizowanym przez Ogólnopolską Sieć Edukacyjną.

W konkursie organizowanym przez OSE NASK uczniowie z całej Polski nadesłali aż 3075 prac. Zostaliśmy laureatami w kategorii klas 1-3.

Nagrodą jest w pełni wyposażona mobilna pracownia komputerowa. Nasza szkoła otrzyma 16 laptopów wraz z przenośną szafą, oprogramowaniem umożliwiającym zarządzanie przez nauczyciela pracami uczniów oraz interaktywny monitor. Teraz czekamy na pracownię.

• Bieg Fair Play PKOI 2023.

• Uczniowie klas IV-VII podczas wychowania fizycznego wzięli udział w III edycji Biegu Fair Play PKOl organizowanym przez  Polski Komitet Olimpijski. Jest to ogólnopolska akcja, adresowana jest do dzieci i młodzieży szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Jej celem jest promocja wartości etycznych zarówno w sporcie, jak i w życiu.W tym roku zadaniem było pokonanie określonej odległości przekazując sobie pałeczkę sztafetową .

Film zmontował uczeń z klasy VII Rafał Gmyz.

• Szkolne Koło Wolontariatu.

• Członkowie Szkolnego Koła Wolontariatu podejmowali działania również w trakcie wakacji. Wzięli udział w Festiwalu TKP Miłek 2023 "Tym, którzy pozostali" zorganizowanym w lipcu w Chojnie, gdzie zbierali fundusze na rehabilitacę Kasi z Morynia. Zorganizowali zbiórkę oddzieży dla podopiecznych Domu Pomocy Społecznej w Trzcińsku Zdroju. Jest to wieloletnia współpraca.
            Opiekun koła-p. B. Kalarus, serdecznie dziękuje Państwu Dylewskim za pomoc i transport.