• Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Zapobiegajmy Pożarom".

• W dniu 23 stycznia 2024 roku w siedzibie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Gryfinie odbyło się rozstrzygnięcie eliminacji powiatowych do Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Zapobiegajmy Pożarom".

Spośród ponad 30 prac plastycznych z terenu całego powiatu komisja sędziowska wybrała te które w najbardziej obrazowy sposób przedstawiają zjawisko pożaru, pracę strażaków, czy skłaniają do uważności przy obchodzeniu się z ogniem.

W trzech kategoriach wiekowych wyłoniono po pięć prac, które wezmą udział na szczeblu wojewódzkim konkursu. Wśród nich znalazły się prace naszych uczniów: Amelii Nowaczyk, Danieli Gil i Kacpra Bigusa.

Nagrodzone prace zostaną wysłane na finały wojewódzkie, w których powalczą o awans na finały krajowe.

• Wspólne kolędowanie.

• Wspólne kolędowanie odbyło się w Kościele parafialnym pw Świętego Krzyża w Nawodnej, w niedzielę 14 stycznia 2024 r. po mszy świętej o godzinie 12.00. Wydarzenie zorganizowali uczniowie ze Szkolnego Koła Wolontariatu wraz z opiekunem, p. Bożeną Kalarus. Po wspólnym kolędowaniu uczestników poczęstowano słodką niespodzianką.

• II Powiatowy Konkursu ,,Bezpieczni w ferie".

• Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w II Edycji Powiatowego Konkursu ,,Bezpieczni w Ferie", organizowanego przez Powiatową Stację Sanitarno- Epidemiologiczną w Gryfinie i Starostwo Powiatowe w Gryfinie. Wiktoria Gmyz, Adam Kubiak i Jagoda Dylwewska sprawdzili swoją wiedzę z zakresu bezpieczeństwa, zdrowego odżywiania i cyberbezpieczeństwa dobrze się przy tym bawiąc Usłyszeli kilka cennych rad od ratownika medycznego, policjanta i pracownika sanpeidu o udzielaniu pierwszej pomocy, bezpieczeństwie w sieci, itd. Gratulujemy uczestnikom i życzymy wszystkim bezpiecznych ferii.

• Bezpieczne ferie.

• W naszym województwie już od poniedziałku rozpoczną się ferie zimowe. 11.01 odwiedzili nas Policjanci asp.sztabowyEwelina Kurzynska z Komisariatu Policji w Chojnie i st.aspirant Przemysław Bandyszewski z Posterunku Trzcinsko Zdrój, aby przypomnieć jak należy się zachowywać podczas wypoczynku zimowego.
            to kilka zasad o których warto pamiętać:
            -Nie zjeżdżamy na sankach w pobliżu dróg oraz zbiorników wodnych!
            -Rzucając się śnieżkami nie łączymy miękkiego śniegu z kawałkami lodu czy kamieni oraz nie celujemy w twarz drugiej osoby!
            -Na łyżwach jeździmy tylko w wyznaczonych miejscach, nie ślizgamy się po lodzie na rzece lub jeziorze!
            -Nie rozmawiamy z osobami obcymi, pozostajemy blisko naszych rodziców!
            -Nie przebiegamy przez ulicę, nie przechodzimy w miejscach niedozwolonych!
            -Jesteśmy widoczni na drodze!
            Dziękujemy za wizytę